WarsawNOW

X Powsiński Dzień Dyni 2020

Wspólnie z ElektroEko (Elektrośmieci) zapraszamy na wyjątkowo X Powsiński Dzień Dyni. Wyjątkowy, bo w tym roku jubileuszowy, a także mający zmienioną formułę. Aby zapewnić Państwu maksymalnie bezpieczne warunki sanitarno-epidemiologiczne i zarazem zachować radość ze wspólnego spotkania w Powsinie, postanowiliśmy zrezygnować z części artystycznej podczas wydarzenia. Nie odbędą się zatem przewidziane na ten dzień: spektakl teatralny dla dzieci i warsztaty, nie zagra Wilanowska Orkiestra Dęta, nie będzie również tradycyjnych stoisk z rękodziełem i regionalnymi przysmakami. Chcemy jednak utrzymać ekologiczny charakter naszego spotkania i wspólnie z Państwem, wbrew szalejącej pandemii, zrobić COŚ dla środowiska, w którym żyjemy!!!

Przynoście zatem wszelkie niepotrzebne i zużyte sprzęty elektryczne i elektroniczne. My w zamian obdarujemy Was dynią!!!

Zbiórkę elektroodpadów prowadzimy w godz. od 9.00 do 14.00.

Nie zwlekajcie do ostatniej chwili, gdyż dynie rozdajemy do wyczerpania zapasów X Powsiński Dzień Dyni plenery Domu Pracy Twórczej w Powsinie, ul. Ptysiowa 3, 11.10.2020 (niedziela), godz. 9.00-14.00