TV WSCHÓD

Moje Miasto bez Elektrośmieci!

W najbliższą sobotę, 10 września 2016 r. na terenie miasta, w ramach programu „Moje miasto bez elektrośmieci”odbędzie się kolejna zbiórka elektrośmieci. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia darmowego odbioru wielkogabarytowego, zużytego sprzętu, jak np. pralka czy lodówka. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 2222 333 00 i umówić się w dogodnym terminie.
Kolejna zbiórka elektrośmieci z ElektroEko! Przyjdź i pomóż chronić środowisko.
W dobie niepohamowanego rozwoju technologii, rośnie poziom życia i dostępu do innowacji. Rośnie także wysyp odpadów, które coraz częściej zalegają w domach Polaków. Mimo, że na co dzień wiele śmieci jest w naszym kraju segregowanych i odpowiednio wyrzucanych – w wielu mieszkaniach stoją niepotrzebne elektryczne i elektroniczne urządzenia. Nie można ich po prostu zanieść na śmietnik, ale można ekologicznie pozbyć się ich w punkcie ElektroEko! Trzeba pamiętać, że wszystkie urządzenia, z których codziennie korzystamy to dla środowiska bardzo niebezpieczne odpady. Kiedy ich żywotność się skończy nie trzeba składować ich w rogu, czy szafce na narzędzia. Nie wolno ich także zostawić na śmietniku lub po prostu wyrzucić – w naszym kraju takie postępowanie jest karalne! W czasie rozkładu mogą wyrządzić krzywdę zwierzętom, ludziom a przede wszystkim otaczającemu nam środowisku.

Aby bezpiecznie pozbyć się zalegających w domu sprzętów wystarczy przynieść, lub przywieźć je do mobilnego punktu ElektroEko. Specjaliści przewiozą i zabiorą wszystkie elektrośmieci bezpłatnie i nie będzie trzeba martwić się skażeniem środowiska.

W sobotę zapraszamy mieszkańców Siedlec do skorzystania z punktu zbiórki zużytych urządzeń
elektrycznych i elektronicznych.

Gdzie w Siedlcach oddasz elektrośmieci Kiedy
ul. Sokołowska 113 (Parking CH Kaufland)
Każda druga sobota miesiąca
w godz. 9.00-14.00

W przypadku elektrośmieci dużych, takich jak: pralka, lodówka, zmywarka itp. wystarczy zadzwonić pod numer: 2222 333 00 i umówić się na bezpłatny odbiór zepsutych urządzeń z domu.